SPOŘÍCÍ ÚČET BEZ POPLATKŮ

kontakt  |  spořící účty

Jste zde: Spořící účet bez poplatků >  Spořící účty

SPOŘÍCÍ ÚČTY A SPOŘENÍ

Spořící účty

Spořící účty jsou oblíbeným způsobem zhodnocení financí mezi drobnými střadateli. Podle výzkumu Barometr obliby spořicích produktů z roku 2017 jej preferuje téměř polovina dotázaných.

Jak si vybrat nejlepší spořící účet?

Při výběru spořícího účtu posuzujte několik parametrů:

  • roční úrok
  • minimální vklad
  • výpovědní lhůtu
  • poplatky za vedení účtu, převod peněz
  • důvěryhodnost banky
  • reference stávajících majitelů spořícího účtu
  • doplňkové služby ke spořícímu účtu

Přehled Top spořících účtů

Creditas - Spořící účet s bonusem

V bance Creditas získáte úrok 1.1% ročně s jedinou podmínkou - nesmíte během čtvrtletí vybrat peníze: Úroková sazba se skládá ze základní sazby 0,50 % p.a. a bonusové sazby 0,60 % p.a. Bonusová sazba je vyplacena na konci kalendářního čtvrtletí, pokud v daném období z účtu nevyberete peníze. 
Základní sazba 0,50 % ročně je u řady spořících účtů vcelku obvyklá, je třeba 3 měsíce peníze nevybrat, abyste dosáhli na nejvyšší zhodnocení na trhu. 

Air Bank - Top3 garance

Úrok 1% s jediným omezením - Podmínkou úrokové sazby je 5x měsíčně zaplatit platební kartou Air Bank vydanou k běžnému účtu. V opačném případě je úroková sazba 0 % p.a. 
Počáteční vklad i minimální zůstatek jsou nulové.  Air Bank navíc porovnává sazby ostatních spořících účtů bank a garantuje jeden ze tří nejvyšších úroků. Peníze se dají převádět na jakýkoliv účet a kdykoliv. Založení účtu online, zajímavostí je systém obálek - peníze na spořícím účtu si můžete rozdělit do obálek a šetřit zvlášť na dovolenou, rekonstrukci bytu, auto apod.

Equa bank - Spořící účet HIT

Základní úrok je 0,8%. Pro získání úrokové sazby 0,80 % p.a. je nutné 3x v měsíci zaplatit kartou nebo si poslat na účet 10 000 Kč, jinak se sazba snižuje na 0,5 %.

 

Naše tipy:
Chcete zde mít odkaz? Pište na info@leadmedia.cz

MAJITEL SPOŘÍCÍHO ÚČTU

Spořící účet mám 4 roky a za tu dobu jsem na úrocích vydělala asi 10 tisíc korun. Neplatila jsem žádné poplatky, u tohoto spořícího účtu platí banka.

Miroslava Nováková, 59 let, Zlín

 
 

© Stránky provozuje Miloslav Ondilla, DiS., IČ 677 23 021, Vodní 19, Mohelnice

Nejedná se o oficiální stránky žádné bankovní instituce.