SPOŘÍCÍ ÚČET BEZ POPLATKŮ

kontakt  |  spořící účty  |  srovnání spořících účtů 2020

Jste zde: Spořící účet bez poplatků >  Spořící účet u Raiffeisenbank

SPOŘÍCÍ ÚČTY A SPOŘENÍ

Spoření s ČSOB (26. 11. 2022)

Spořící účet u Raiffeisenbank

Jak můžete spořit v Raiffeisen bank? Aktuálně banka nabízí spořící účet HIT PLUS s velmi pěknou sazbou 5,5 procenta. Má ale jednu podmínku a jedno omezení. 

Spořící účet si můžete sjednat k běžnému účtu u stejné banky. Ta nyní pro nové klienty nabízí bezkonkurenční akci, kdy po založení účtu získáte odměnu 500 Kč po dobu šesti měsíců, tedy celkem 3 000 Kč. Účet si založte zde a získáte navíc bonus 300 Kč po založení účtu. 

Odměna 3 000 Kč k běžnému účtu i sazba 5,5 procenta na spořícím účtu má stejnou podmínku - musíte v daném měsíci zaplatit třikrát platební kartou. Není určená minimální částka, prostě tři jakékoliv platby nákupu, v restauraci, za jízdenky...

Úroková sazba je garantována pro vklady do 500 tisíc korun, což neberu jako zásadní omezení. Na spořící účet patří rezerva ve výši 3 až 6 měsíčních výdajů domácnosti. 

Shrnutí spoření s Raiffeisen bank

  1. Nadprůměrná úroková sazba 5,5 procenta ročně
  2. Omezení do výše 500 tisíc je dostatečně vysoké
  3. Musíte mít běžný účet, ale ten je v dostatečné základní variantě zdarma (vedení, platby, výběry z bankomatů dokonce po celém světě)
  4. Musíte v měsíci zaplatit 3x kartou - pro stávající majitele účtu u RB je to v pohodě, pro ostatní je nutné nezapomenout a ty tři platby udělat, nejjednodušeji kartou v mobilu

 

Zveřejněno: 16. 1. 2023

Naše tipy:
Chcete zde mít kvalitní zpětný odkaz? Pište na ondilla@seznam.cz

MAJITEL SPOŘÍCÍHO ÚČTU

Spořící účet mám 4 roky a za tu dobu jsem na úrocích vydělala asi 10 tisíc korun. Neplatila jsem žádné poplatky, u tohoto spořícího účtu platí banka.

Miroslava Nováková, 59 let, Zlín

 
 

© Stránky provozuje Miloslav Ondilla, DiS., IČ 677 23 021, Vodní 19, Mohelnice

Nejedná se o oficiální stránky žádné bankovní instituce.