SPOŘÍCÍ ÚČET BEZ POPLATKŮ

kontakt  |  spořící účty  |  srovnání spořících účtů 2020

Jste zde: Spořící účet bez poplatků >  ING Bank snižuje úrok pro kampaň Chytřejší spoření

SPOŘÍCÍ ÚČTY A SPOŘENÍ

Spoření s ČSOB (26. 11. 2022)

ING Bank snižuje úrok pro kampaň Chytřejší spoření

Spořící účet ING banky v reakci na snižování sazeb ČNB rovněž snižuje sazbu u kampaně pro stávající klienty a to ze 2% na 1% a navíc se zkracuje doba akce na 3 měsíce z původních 6 měsíců.

Kampaň Chytřejší spoření umožňovala majitelům ING Konta každý měsíc nastavit pro nové vklady až do výše 100 000 Kč "spořící obálku", která se úročila na 6 měsíců nadprůměrnou sazbou 2% p.a. 

Tato akce nyní nekončí, ale sazbu banka snižuje na 1% p.a. a navíc zkracuje na 3 měsíce. Důvodem je krok ČNB, která snížila svou 14denní referenční úrokovou sazbu z 2,25 % p. a. na současných 1 % p. a. (tedy -1,25 % p. a.) v průběhu několika málo týdnů. 

Jaká jsou nová pravidla a ovlivní změna stávající obálky?

Nově si můžete od 1. května 2020 každý měsíc vytvořit jednu spořicí obálku až do výše 100 000 Kč, kterou Vám budeme úročit 1 % p. a. po dobu 3 měsíců.

Úspory, které jste si dosud v rámci „Chytřejšího spoření“ uložili, tento krok nijak neovlivní. Vaše už vytvořené lednové, únorové, březnové a dubnové spořicí obálky budeme i dál úročit 2 % p. a. po dobu 6 měsíců. To Vám garantujeme.

Úplná pravidla najdete v PDF dokumentu na webu banky.

 

Zveřejněno: 25. 4. 2020

Naše tipy:
Chcete zde mít kvalitní zpětný odkaz? Pište na ondilla@seznam.cz

MAJITEL SPOŘÍCÍHO ÚČTU

Spořící účet mám 4 roky a za tu dobu jsem na úrocích vydělala asi 10 tisíc korun. Neplatila jsem žádné poplatky, u tohoto spořícího účtu platí banka.

Miroslava Nováková, 59 let, Zlín

 
 

© Stránky provozuje Miloslav Ondilla, DiS., IČ 677 23 021, Vodní 19, Mohelnice

Nejedná se o oficiální stránky žádné bankovní instituce.