SPOŘÍCÍ ÚČET BEZ POPLATKŮ

kontakt  |  spořící účty

Jste zde: Spořící účet bez poplatků >  Fio banka zvyšuje úrokovou sazbu na spořícím účtu

SPOŘÍCÍ ÚČTY A SPOŘENÍ

Fio banka zvyšuje úrokovou sazbu na spořícím účtu

I česká Fio banka zvyšuje úrokovou sazbu na spořícím účtu v reakci na růst sazeb ČNB. Její spořící účet je nyní úročen sazbou 0,25%, tedy stále jednou z těch nižších.

Fio banka reflektuje rostoucí úrokové sazby na trhu a zatraktivňuje svůj vlajkový spořicí produkt. Rozhodla se tedy navýšit roční úrokovou sazbu spořicího Fio konta v českých korunách pro fyzické osoby na 0,25 % a pro právnické osoby na 0,15 %. Jako jedna z mála nabídek na trhu není úroková sazba omezena maximálním vkladem.

To je ve spojení s běžným účtem bez poplatků hlavní výhodou Fio spořícího účtu. Finance na spořícím účtu nejsou nijak vázané a lze je kdykoliv vybrat, či převést na jiný účet.

Vyššího zhodnocení lze dosáhnout u Fio na termínovaných vkladech a to až 0,6% ročně. 

Úrokové sazby se dlouhou dobu nehýbaly nebo šly spíš směrem dolů. Jsme rádi, že je opět můžeme nechat růst a nabídnout našim klientům výhodnější úročení, zvlášť když maximální výši vkladu nijak neomezujeme,“ dodává Jan Bláha, obchodní ředitel Fio banky.

Zdroj: Fio banka

Zveřejněno: 9. 10. 2018

Naše tipy:
Chcete zde mít odkaz? Pište na info@leadmedia.cz

MAJITEL SPOŘÍCÍHO ÚČTU

Spořící účet mám 4 roky a za tu dobu jsem na úrocích vydělala asi 10 tisíc korun. Neplatila jsem žádné poplatky, u tohoto spořícího účtu platí banka.

Miroslava Nováková, 59 let, Zlín

 
 

© Stránky provozuje Miloslav Ondilla, DiS., IČ 677 23 021, Vodní 19, Mohelnice

Nejedná se o oficiální stránky žádné bankovní instituce.