SPOŘÍCÍ ÚČET BEZ POPLATKŮ

kontakt  |  spořící účty  |  srovnání spořících účtů 2020

Jste zde: Spořící účet bez poplatků >  Spořicí účet Creditas – výhodný účet?

SPOŘÍCÍ ÚČTY A SPOŘENÍ

Spořicí účet Creditas – výhodný účet?

Ze záložny Creditas se 1. ledna 2017 stala banka, která nabízí spořicí účet se zhodnocením až 1,1 % p.a., každodenní bankovní služby bez poplatků a transakce v cizích měnách.

Bezplatné je u banky Creditas vedení účtu i libovolného počtu fyzických karet MasterCard Standard a virtuální platební karty MasterCard Virtual. Bezplatné jsou i všechny příchozí a odchozí platby nebo trvalé příkazy a 5 výběrů z jakéhokoli bankomatu v ČR. 

Na začátku roku 2017 nejvýhodnější spořicí účet

Zhodnocení až 1,1 % p.a. Creditas zaručuje bez omezení výše vkladů, bez pásmového úročení i bez nutnosti založení či využívání jiných produktů. Celkové úročení 1,1 % p. a. můžete získat, pokud ze spořicího účtu peníze nevyberete. V praxi je to tak, že pokud v určitém čtvrtletí nevyberete, získáte za toto období ke garantovanému měsíčnímu úroku 0,5 % p.a. ještě úrok 0,6 % p.a. (celkem tedy 1,1 % p.a.).

Stejné podmínky platí i pro podnikatelské účty Creditas, a samozřejmostí je mobilní aplikace pro telefony Apple iPhone či smartphony s operačním systémem Google Android. „S našetřenými penězi můžete nakládat podle svých potřeb – máte je totiž neustále dostupné. Jak dlouho budete spořit, je čistě na vás,“ uvádí Eliška Štíchová, specialistka marketingu Creditas.

Spořicí účet Creditas můžete založit online, ale mnohem rychlejší je to na pobočce, kterých v ČR přibývá. Posoudí-li se ze všech stran, představuje nyní nejvýhodnější spořicí účet na trhu.

 

V nabídce banky Creditas jsou i termínované vklady s pevně danou a neměnnou sazbou. Můžete zde takto spořit od 1 roku až do 10 let, s připisováním úroků měsíčně, nebo na konci období. Až 20 % vkladu lze vybrat předčasně bez sankce. Vklad u banky Creditas může být v korunách i v eurech, přičemž minimální výše korunového termínového vkladu činí 5 000 Kč.

 

 

Zveřejněno: 1. 2. 2017

Naše tipy:
Chcete zde mít kvalitní zpětný odkaz? Pište na ondilla@seznam.cz

MAJITEL SPOŘÍCÍHO ÚČTU

Spořící účet mám 4 roky a za tu dobu jsem na úrocích vydělala asi 10 tisíc korun. Neplatila jsem žádné poplatky, u tohoto spořícího účtu platí banka.

Miroslava Nováková, 59 let, Zlín

 
 

© Stránky provozuje Miloslav Ondilla, DiS., IČ 677 23 021, Vodní 19, Mohelnice

Nejedná se o oficiální stránky žádné bankovní instituce.