SPOŘÍCÍ ÚČET BEZ POPLATKŮ

kontakt  |  spořící účty  |  srovnání spořících účtů 2020

Jste zde: Spořící účet bez poplatků >  Nejvyšší úrok na spořicím účtu? ANO PRO budoucnost nabízí 1,8 procenta

SPOŘÍCÍ ÚČTY A SPOŘENÍ

Spoření s ČSOB (26. 11. 2022)

Nejvyšší úrok na spořicím účtu? ANO PRO budoucnost nabízí 1,8 procenta

Spořicí účty se již delší dobu potýkají s klesajícím úrokovými sazbami a běžný úrok je nyní pod jedním procentem. Existují však výjimky.

Jednou z nich je spořicí účet ANO PRO budoucnost, který nabízí úrokovou sazbu 1,8 procenta ročně. A to bez jakýchkoliv omezení!

Jedinou podmínkou je stát se členem ANO spořitelního družstva (vklad 1 000 Kč) a poté si již můžete založit ANO PRO budoucnost. Kromě vysoké úrokové sazby je další výhodou vedení účtu zdarma, pojištění vkladů ze zákona do 100 tisíc eur a odměny pro stálé klienty s vysokými zůstatky na účtu.

Další možnosti spoření - termínované vklady

ANO Spořitelní družstvo dále nabízí termínovaný vklad ANO PRO zhodnocení. Při termínovaném vkladu na tři roky je zhodnocení 10,05 %. Podle finančních serverů je termínovaný vklad ANO PRO zhodnocení nejvýhodnějším termínovaným vkladem na trhu (ANO spořitelní družstvo získalo „1. místo Nejlepší termínovaný vklad roku 2015“ od serveru Banky.cz.)

Podmínky obou spoření vypadají zajímavě, jedinou překážkou může být nutnost stát se členem družstva a vložit 1 000 Kč jako členský vklad. 

O ANO spořitelním družstvu

Družstvo sídlí v Praze, má cca 40 zaměstnanců. Nabízí osobní i firemní účty, úvěry, termínované vklady a spořicí účty. Všechny účty můžete ovládat přes internetové bankovnictví. Ke každému spořicímu účtu získáte také běžný účet zdarma.

Na trhu je 15 let, což je jistou zárukou vložených financí. 

 

Zveřejněno: 1. 4. 2016

Naše tipy:
Chcete zde mít kvalitní zpětný odkaz? Pište na ondilla@seznam.cz

MAJITEL SPOŘÍCÍHO ÚČTU

Spořící účet mám 4 roky a za tu dobu jsem na úrocích vydělala asi 10 tisíc korun. Neplatila jsem žádné poplatky, u tohoto spořícího účtu platí banka.

Miroslava Nováková, 59 let, Zlín

 
 

© Stránky provozuje Miloslav Ondilla, DiS., IČ 677 23 021, Vodní 19, Mohelnice

Nejedná se o oficiální stránky žádné bankovní instituce.