SPOŘÍCÍ ÚČET BEZ POPLATKŮ

kontakt  |  spořící účty  |  srovnání spořících účtů 2020

Jste zde: Spořící účet bez poplatků >  Soutěž ING Bank ke Dni spoření. Vyhrajte 10 000 Kč!

SPOŘÍCÍ ÚČTY A SPOŘENÍ

Soutěž ING Bank ke Dni spoření. Vyhrajte 10 000 Kč!

Deset výherců bude mít soutěž ING Bank ke Světovému dni spoření. Každý získá 10 tisíc korun na své ING Konto.

Od 25. října do 7. listopadu trvá soutěž na stránkách ING Bank http://www.ingbank.cz/densporeni/ Stačí napsat své přání a tipnout si, kolik peněz ING Bank vyplatila majitelům ING Konta na úrocích od jeho vzniku v roce 2001 do 1.10.2012. Částka se podle nápovědy pohybuje mezi 5 a 6 miliardami korun.

Soutěž ke Světovému dni spoření

Soutěž je součástí oslav Světového dne spoření, který připadá na poslední říjnový den již od roku 1924. Jeho cílem je připomenout lidem důležitost úspor a vytváření finanční rezerv. Podle Libora Vaníčka, ředitele retailového bankovnictví ING Bank ČR je podpora "spořícího svátku" v Česku minimální. Přitom důležitost spoření je velmi vysoká, podle průzkumů by průměrná česká domácnost při výpadku příjmů přežila pouze tři měsíce.

Mimo soutěže se ING Bank zaměří i na reklamní kampaně v médiích - "lampiónová" kampaň se také ponese v duchu přání. "Přejeme si, aby vaše úspory stoupaly. Co si přejete vy".

Výherci v soutěži získají 10 000 Kč na své ING Konto

10 výherců obdrží po 10 000 korunách na své ING Konto. Pokud ho nemají, mohou si jej zřídit zcela zdarma na webu ING Bank.

Zveřejněno: 4. 11. 2012

Naše tipy:
Chcete zde mít kvalitní zpětný odkaz? Pište na ondilla@seznam.cz

MAJITEL SPOŘÍCÍHO ÚČTU

Spořící účet mám 4 roky a za tu dobu jsem na úrocích vydělala asi 10 tisíc korun. Neplatila jsem žádné poplatky, u tohoto spořícího účtu platí banka.

Miroslava Nováková, 59 let, Zlín

 
 

© Stránky provozuje Miloslav Ondilla, DiS., IČ 677 23 021, Vodní 19, Mohelnice

Nejedná se o oficiální stránky žádné bankovní instituce.